top of page

Witam na stronie autorskiego studia projektowego

 

Projektowanie graficzne to drugi obok działalności artystycznej obszar mojej aktywności. Już podczas studiów powstały pierwsze realizacje komercyjne, w ramach podjętej pracy w dziale graficznym gliwickiej firmy OPUS.

 

Kilkanaście lat pracy w reklamie i poligrafii a także na potrzeby dynamicznie rozwijającego się internetu pozwoliło zdobyć spore doświadczenie, tak w sferze technicznej jak i estetycznej. Kontakt z klientem, zrozumienie jego oczekiwań oraz użycie optymalnej technologii wykonania zlecenia - to klucz do sukcesu, dobrze wykonanej roboty. Tak jak w pracy artystycznej - najważniejszy jest efekt wizualny, ekspresja wypowiedzi, czytelność przekazu. To tworzy WIZERUNEK - wiarygodny, profesjonalny, przyjazny, po prostu piękny.

 

Nieważne czy projektuję folder dla zakładu energetycznego, etykietę sałatki rybnej czy logotyp instytucji kulturalnej - ma on spełniać swoje zadanie. Folder musi przekonać, że w zakładzie energetycznym jest moc, etykieta, że sałatka będzie smakować a logo, że instytucja jest rzeczywiście kulturalna; emanuje inną, duchową energią. 

 

Zapraszam do współpracy!

Nie ma tematów niemożliwych. Podejmę każde ambitne wyzwanie.

 

W portfolio prezentuję najważniejsze realizacje, podzielone na kategorie tematyczne. Poza tym lista wybranych klientów studia i referencje. Niech reklamą moich usług będzie dewiza, że klient zawsze może liczyć na najwyższą jakość a cena usługi jest szacowana indywidualnie, tak by obydwie strony były usatysfakcjonowane.

Studio projektowe  |  Info

Mirosław Słomski    | M-13 Studio

 

ur. 1971. Artysta grafik, projektant, pisarz. Studia na ASP we Wrocławiu w latach 1993-1999. Dyplom z grafiki warsztatowej w pracowni prof. Haliny Pawlikowskiej (1999 r.)

Twórca studia projektowego M-13 (2003 r.) oraz autorskiej galerii Obiektarium (2011 r.).

Laureat Gliwickiego Przeglądu Artystycznego G.PART 2015, Angelusa

- II nagrody I Przeglądu Sztuki Współczesnej NOWA AWANGARDA (2017), organizowanego przez Galerię Szyb Wilson w Katowicach oraz II nagrody III Ogólnopolskiego Przeglądu "KOLAŻ-ASAMBLAŻ" Olkusz 2018.

Książka "Śląskie Koleje Parowe" autorstwa Słomskiego została wyróżniona w konkursie "Proza nieobca" wrocławskiego wydawnictwa WARSTWY (2019).

Zaprojektowana przeze mnie strona internetowa www.powstancyslascy.pl zdobyła I nagrodę w kategorii EDUKACJA i MULTIMEDIA w organizowanym przez Muzeum Historii Polski plebiscycie na wydarzenie historyczne roku 2019.

 

Wśród klientów Studia m.in. Newell Rubbermaid (Parker, Waterman, Rotring, Dymo), 

ZRE, OPUS, GAMBIT, ITALMEC, Archiwum Państwowe i Konserwator Zabytków w Opolu, Uniwersytet Jagielloński, Habitat for Humanity, StowarzyszenieTwoja Sprawa, Radio Warszawa, Wojewoda Opolski, UM Pyskowice, Agencja PR Esplanada, Agencja Artystyczna Wincar, Antyklub, zespoły: Zapłoty, Heretique.

Zachęcam również do zapoznania się z moją twórczością artystyczną, która stanowi dopełnienie i rodzaj przeciwwagi dla propozycji projektowej. Reżim pragmatyzmu czy swoboda intuicji?

Zapraszam do galerii autorskiej.

bottom of page